Jimi Hendrix

Показати
Сортування
Струни супер легкого натягу для бас-гітари. Нікельована сталь. Кругла обмотка. Комплект: 4 струни (...
Код товару: 62522
2 098 грн.
Тонкі струни для 5-струнної бас-гітари. Жорсткість Light. Кругловита обмотка з нікельованої сталі. ..
Код товару: 62527
2 765 грн.
Струни для 5-струнної бас-гітари. Жорсткість Medium. Кругловита обмотка з нікельованої сталі. Каліб..
Код товару: 62528
2 575 грн.
Тонкі струни для 5-струнної бас-гітари. Кругловита обмотка з нікельованої сталі. Калібр струн: 040 ..
Код товару: 62526
2 575 грн.
Струни Екстра легкого натягу для бас-гітари. Нікельована сталь. Кругла обмотка. Комплект-струн (.040..
Код товару: 62523
2 503 грн.

Апаратура Джимі Хендрікс в магазині МузЛайн

Вибрати Jimi Hendrix стане чудовим рішенням і для початківців музикантів, і для досвідчених музикантів, які вважають за краще використовувати тільки високоякісну продукцію. Обладнання Джимі Хендрікс відповідає ключовим вимогам і загальноприйнятим нормативам, що обумовлено застосуванням в ході створення тільки Перевірені та інноваційні технології в поєднанні з традиціями виробництва. Таким чином, якість Jimi Hendrix стало безсумнівним еталоном для багатьох конкуруючих фірм, які прагнуть до безперервного вдосконалення виробів, що виготовляються. Продаж Джимі Хендрікс націлена на задоволення ключових потреб потенційної аудиторії клієнтів зокрема, а значить і всього ринку в цілому.

Виробник Jimi Hendrix

Фабрика Джимі Хендрікс використовує виключно перевірені високоякісні технології, що обумовлює чудові експлуатаційні переваги приладів, їх надійність, стабільність, безперебійність, багатофункціональність. Завдяки невпинній модернізації, яка впроваджується в особливості створення, а також скрупульозному і ретельному контролюванню кожного етапу виробництва, купити Jimi Hendrix стало престижним рішенням, що забезпечує тривалий термін обслуговування. Ціни Джимі Хендрікс також припадуть до вподоби навіть найвимогливішим і вибагливим покупцям, які належать і до середнього, і до престижного сегменту. Виробник Jimi Hendrix турбується про власну репутацію на сучасному ринку, тому особливу увагу приділяє саме практичності і довговічності аксесуарів і комплектуючих.

Історія бренду Jimi Hendrix

Виробництво Jimi Hendrix почалося в Німеччині і з тих пір безперервно розвивається. Компанія використовує в процесі виготовлення запатентовану технологію CWT (Close Winding Technology), яка запобігає проникненню частинок бруду і поту під обмотку струна. Каталог Джимі Хендрікс передбачає наявність тільки актуальних і затребуваних виробів, які здатні істотно підвищити насолоду від занять музикою, як для початківців, так і для досвідчених виконавців.

Які товари виробляє?

В асортименті фірми Jimi Hendrix подивитися можна наступні моделі струн для:

Продукцію Джимі Хендрікс Київ і вся Україна може замовити з можливістю доставки, звернувшись в інтернет-магазин Музлайн. Компанія пропонує величезний асортимент продукції від провідних брендів і концернів з усіх куточків світу. У нас придбати можна доступно і недорого Jimi Hendrix, а також продукцію інших іменитих холдингів за найбільш прийнятною вартістю.

Читати повністю